سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کوادکوپتر ساقط شده متعلق به صداوسیما نبود

بروز شده : ۴-١٠-١٣٩۵, ٠٩:۵٩    نسخه چاپی    
مدیرکل برنامه ریزی و مالی معاونت توسعه و فناوری صداوسیما گفت: کوادکوپتری که امروز در آسمان تهران ساقط شد متعلق به صداوسیما نیست.
محمدمهدی رحمتی با اشاره به انتشار اخباری درخصوص تعلق این پرنده به سازمان صداوسیما افزود: ترابری هوایی سازمان در این زمان، نه برنامه‌ای را برای پرواز داشته و نه در آن محل پرنده‌ای را در حال پرواز داشته است.

او گفت: ما امروز درخواستی را برای پرواز ثبت نکرده‌ایم و هیچکدام از پرنده‌های سبک سازمان در آن منطقه در حال پرواز نبودند.

رحمتی افزود: ممکن است تهیه کننده‌ای شخصا، پرنده سبکی داشته و آن را در آن منطقه پرواز داده است که این موضوع هم خیلی بعید بنظر می‌رسد که چنین اتفاقی در محدوده ممنوعیت پروازی خاص در تهران رخ دهد.

رحمتی گفت: همه کسانی که با پرنده‌های سبک کار می‌کنند، محدودیت‌های اصلی و ممنوعیت‌های پروازی تهران را می‌شناسند و اصولا نمازجمعه‌های تهران هیچوقت با پرنده‌های سبک ضبط نمی‌شود بجز ایام ویژه مانند روز قدس، راهپیمایی ۲۲ بهمن و یا نمازجمعه‌ای که مقام معظم رهبری در آن حضور دارند.

رحمتی به خبرگزاری صداوسیما گفت: به غیر از این موارد ما معمولا تصویربرداری هوایی از نمازجمعه نداریم و این موضوع در برنامه معمول سازمان نیست.

 

منبع: ایرنا

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-١٠-١٣٩۵, ٠٩:۵٩

   

پر مبحث ترین ها