سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر سایت رجانیوز آزاد شد

مدیر مسئول رجانیوز خاطرنشان کرد: «در قبال یکایک شکایت‌های متعدد آقای لاریجانی پاسخ‌های مستدل و منطقی ارائه خواهیم کرد.»

مدیر مسئول سایت رجا پس از آزادی از بازداشت موقت تأکید کرد: «از انجام فریضه امر به‌معروف و نهی از منکر کوتاه نخواهیم آمد». 

میثم نیلی مدیر مسئول سایت خبری رجانیوز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، گفت: «روز سه شنبه به دادسرای فرهنگ و رسانه مراجعه کردم که بازپرس محترم، شکایت آقای علی لاریجانی از 45 خبر رجانیوز را به بنده ابلاغ کرد که طبعاً برای ارائه مستندات و پاسخ‌های مناسب به این شکایت‌ها نیاز به زمان است».

وی با اشاره به قرار وثیقه سنگین صادر شده از سوی بازپرس پرونده و اعلام شفاهی آن افزود: «دیروز و امروز در دادسرا حضور یافتم و صبح امروز بازپرس محترم، علی‌رغم آماده بودن سند به‌عنوان وثیقه، برای بنده قرار بازداشت صادر کرد».

مدیر مسئول رجانیوز با بیان اینکه شکایت‌های لاریجانی از سایت باید بر طبق یک روال حقوقی و قضایی پیگیری شود، خاطرنشان کرد: «در قبال یکایک شکایت‌های متعدد آقای لاریجانی پاسخ‌های مستدل و منطقی ارائه خواهیم کرد.»

وی ادامه داد: «با توجه به سفر پر برکت رهبر معظم انقلاب به کرمانشاه، اولویت همکارانم تمرکز بر انعکاس هر چه بهتر بیانات ایشان است و هیچ چیز نباید بر این موضوع سایه افکند، بنابراین، در موضوع پرونده شکایت‌های آقای لاریجانی نیز در آینده اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت. »

نیلی در پایان تصریح کرد که رجانیوز به‌عنوان رسانه متعهد به آرمان‌های امام(ره) و رهبر معظم انقلاب، بر وظیفه روشنگری و فریضه امر به‌معروف و نهی از منکر خود به‌عنوان فلسفه کار رسانه‌ای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی پایدار خواهد ماند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٧-١٣٩٠, ١٨:۵١

   

پر مبحث ترین ها