سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر عامل سازمان قطار شهری قم:

پروژه منوریل قم امسال به بهره‌برداری آزمایشی می‌رسد

بروز شده : ٧-٠٣-١٣٩۵, ١٨:۴۴    نسخه چاپی    
19 دی: مدیر عامل سازمان قطار شهری قم با بیان اینکه پروژه منوریل قم امسال به بهره‌برداری آزمایشی می‌رسد، ‌گفت: باید ۳ ایستگاه از جنب عوارضی کاشان تا میدان مطهری تکمیل شود.

 

ابراهیم نیلیه در خصوص ایستگاه مترو میدان شهید مطهری گفت: با وجود احداث ایستگاه مترو و تکمیل ایستگاه منوریل در میدان شهید مطهری خوشبختانه شاهد ترافیک روان و نظم تردد در شلوغ‌ترین قسمت شهر قم هستیم.

وی افزود: با وجود نگرانی‌های ناشی از اجرای طرح‌های جدید ترافیکی بابت احداث ایستگاه مترو میدان شهید مطهری و نیز تکمیل ایستگاه منوریل در این میدان، هم اکنون با تدابیر اتخاذ شده با همکاری پلیس راهور شاهد ترافیک روان و نظم در تردد خودروها در شلوغ‌ترین قسمت شهر می‌باشیم.

مدیر عامل سازمان قطار شهری قم ضمن عذرخواهی از شهروندان بابت مشکلات پیش آمده ادامه داد: طبق قرارداد منعقده و تعهدات اخذ شده از پیمانکار مقرر گردیده وضعیت میدان مطهری تا دی ماه سالجاری به حالت قبل برگردد و بخش عمده حصارهای اطراف میدان برچیده شود.

وی افزود: ایستگاه مترو میدان مطهری، مهم‌ترین ایستگاه این پروژه محسوب می‌شود که از زمان شروع بکار تاکنون بیش از ۱۷۰۰ متر مکعب خاک برداری انجام شده است و هم اکنون در حال اجرای سازه نگهبان در آن ایستگاه هستیم.

نیلیه با اشاره به تکمیل ایستگاه منوریل میدان مطهری، اظهار داشت: پروژه منوریل تا اواخر سال ۹۵ به بهره برداری آزمایش می‌رسد و در همین راستا می‌بایست ۳ ایستگاه شامل ایستگاه‌های فرهنگیان، رضوی و مطهری در مسیری به طول ۴.۷ کیلومتر از جنب عوارضی کاشان تا میدان مطهری تکمیل گردد.

 

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٣-١٣٩۵, ١٨:۴۴

   

پر مبحث ترین ها