سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در سال جاری/

50 بانک صنعت و معدن در کشور راه اندازی می‌شود

 امسال 50 بانک صنعت و معدن در صورت کسب مجوز‌های لازم و تأمین اعتبار راه اندازی خواهد شد. 

معاون بانکی و بین الملل بانک صنعت و معدن کشور گفت: امسال 50 بانک صنعت و معدن در صورت کسب مجوز‌های لازم و تأمین اعتبار راه اندازی خواهد شد. 
سید محمد بطحایی در حاشیه بازدید از نمایشگاه توانمندی‌ها‌ی صنعت و معدن قم با بیان اینکه بانک صنعت و معدن تنها بانک تخصصی است که در زمینه صنعت و معدن فعالیت می‌کند اظهار داشت: تمام فعالیت این بانک در زمینه صنایع و معادن است و منابع آن نیز صد درصد در این بخش هزینه می‌شود.

وی با بیان اینکه تمام خدمات بانک صنعت و معدن مربوط به صنایع و معادن است گفت: در این بانک توسط کارشناسان متخصص به صنعتگران مشاوره نیز ارائه می‌شود.

معاون بین الملل بانک صنعت و معدن کشور با اشاره به تعداد بانک‌های صنعت و معدن در کشور تصریح کرد: نزدیک به 65 بانک صنعت و معدن در سطح کشور وجود دارد.

وی از راه اندازی 50 بانک صنعت و معدن در آینده‌ای نزدیک خبر داد و بیان داشت: امسال در صورت کسب مجوز و تأمین اعتبار این امر عملی خواهد شد.

بطحایی با اشاره به فعال شدن صندوق توسعه ملی افزود: با فعال شدن این صندوق طبق برنامه‌هایی که توسط بانک صنعت و معدن پیش بینی شده تسهیلات و خدمات جدیدی می‌تواند از طریق این بانک به فعالان عرصه صنعت ارائه شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های صنعت و معدن استان قم گفت: این گونه نمایشگاه‌ها محلی برای ارائه توانایی‌ها و ظرفیت‌های صنعت است.

معاون بانکی و بین الملل بانک صنعت ومعدن کشور تصریح کرد: با برگزاری نمایشگاه‌، زمینه برای بروز خلاقیت‌ها و نوآوری‌ها و همچنین معرفی دستاوردها فراهم می‌شود ضمن اینکه واحد‌ها نیز می‌توانند نیازهای خود را شناسایی کنند و می‌توانند استفاده بهینه را از شرایطی که فراهم آمده داشته باشند.
 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠۴-١٣٩٠, ٢٠:٣٢

   

پر مبحث ترین ها