سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس و نائب رئیس شورای شهر قم ابقاء شدند / تغییر سخنگو و منشی‌های هیئت رئیسه

بروز شده : ۵-٠۶-١٣٩۴, ١١:٠٢    نسخه چاپی    
در این جلسه انتخاباتی که به طور غیر منتظره‌ای و به پیشنهاد محمد آتش زر، رئیس پیشین شورای اسلامی شهر قم، غیر علنی برگزار شد، اعضای کمیسیون‌ها نیز مشخص شدند تا هر کمیسیون در نخستین جلسه خود، هیئت رئیسه خود را برگزیده و به شورا معرفی کند.

انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر قم عصر چهارشنبه به صورت غیر علنی برگزار شد و با رای اعضای شورا، رئیس و نائب رئیس در پست خود باقی ماندند اما سخنگو و منشی‌های هیئت رئیسه تغییر کردند.
عصر چهارشنبه، انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر قم برگزار شد و این شورا برای سومین سال از دوره خود، هیئت رئیسه خود را برگزید. 

سخنگوی سابق شورای اسلامی شهر قم به خبرنگار تسنیم در قم خبر داد که این انتخابات با حضور 18 رای از 21 عضو شورای اسلامی شهر قم برگزار شد و با رای این 18 نفر، ولی الله بیاتی با 18 رای در جایگاه ریاست شورای اسلامی شهر قم باقی ماند و حسن بختیاری فر نیز با 14 رای جایگاه نائب رئیسی را حفظ کرد.

اعضای شورای اسلامی شهر قم اما در منشی‌ها و سخنگوی شورا تغییر ایجاد کردند و طوبی حجازی و حسن ملایی را به عنوان منشی و نعمت الله عواطف رسمتی را به عنوان سخنگوی شورا برگزیدند و به این ترتیب عباس ذاکریان، حسین فاکر و مصطفی سعادت طلب  بر اثر تغییرات ایجاد شده در این انتخابات مسئولیت‌های سخنگویی و منشی‌گری شورای اسلامی شهر قم را به جانشینان خود واگذار کردند.

به گزارش تسنیم، در این جلسه انتخاباتی که به طور غیر منتظره‌ای و به پیشنهاد محمد آتش زر، رئیس پیشین شورای اسلامی شهر قم، غیر علنی برگزار شد، اعضای کمیسیون‌ها نیز مشخص شدند تا هر کمیسیون در نخستین جلسه خود، هیئت رئیسه خود را برگزیده و به شورا معرفی کند.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠۶-١٣٩۴, ١١:٠٢

   

پر مبحث ترین ها