سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استاندار قم: با تجمع بیرون از فیضیه برخورد می‌کنیم

بروز شده : ٩-٠٣-١٣٩۴, ٢٢:۵۶    نسخه چاپی    
استاندار قم تاکید کرد که هیچ گونه مجوزی برای تجمعات له یا علیه مذاکرات هسته ای صادر نشده است.


استاندار قم تاکید کرد که هیچ گونه مجوزی برای تجمعات له یا علیه مذاکرات هسته ای صادر نشده است.

حجت الاسلام محمدصادق صالحی منش در گفت و گو با خبرآنلاین، در رابطه با صدور مجوز برای تجمع امروز "اجازه نمی دهیم" در قم اظهار داشت: این تجمع در داخل فیضیه برگزار می شود و از آنجا که حوزه های علمیه مانند دانشگاه هستند برگزاری تجمعات در محوطه داخلی آنها نیازی به مجوز ندارد.

وی تاکید کرد: تجمع کنندگان در داخل محوطه فیضیه می توانند برنامه خود را داشته باشند اما اگر بیرون از فیضیه بیایند با آنها برخورد خواهد شد.

صالحی منش در رابطه با برگزاری این سلسله تجمعات علیه مذاکرات هسته ای نیز گفت: وزیر کشور رسما و طی ابلاغیه ای برگزاری هر نوع تجمع له یا علیه مذاکرات هسته ای را ممنوع اعلام کرده و ما نیز بر همین اساس مجوزی به این گونه تجمعات نمی دهیم.

مدتی است که دلواپسان مذاکرات هسته ای به رغم حمایت های رهبری از مذاکرات هسته ای، تجمعاتی را با عنوان "اجازه نمیدهیم" و در اعتراض به روند مذاکرات در شهرهای مختلف برگزار می کنند. اولین تجمع آنها روز پنجشنبه در مشهد برگزار شد و در تهران هم بعد از نماز جمعه اعتراضاتی به این مذاکرات صورت گرفت. این در حالی است که دولت بارها تاکید کرده است برای این نوع تجمعات هیچ گونه مجوزی صادر نشده است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠٣-١٣٩۴, ٢٢:۵۶

   

پر مبحث ترین ها