سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حجت الاسلام والمسلمین اعرافی امام جمعه قم شد

با توجه به عدم حضور آیت‌الله ابراهیم امینی و آیت‌الله رضا استادی در نماز عبادی سیاسی جمعه قم، تغییراتی در ائمه جمعه قم صورت گرفت و بر این اساس آقای اعرافی رئیس جامعة المصطفی به جمع ائمه جمعه قم افزوده شد


حجت الاسلام والمسلمین اعرافی رئیس جامعة المصطفی(ص) العالمیه به جمع ائمه جمعه استان قم اضافه شد.

محمدجواد خالقی مسئول دفتر حجت الاسلام والمسلمین سعیدی با اشاره به تغییرات صورت گرفته در ائمه جمعه شهر مقدس قم اظهار داشت: حجت الاسلام والمسلمین علیرضا اعرافی رئیس جامعة المصطفی(ص) العالمیه وعضو جامعه مدرسین به جمع ائمه جمعه استان قم اضافه شد.
وی افزود: با توجه به عدم حضور آیت‌الله ابراهیم امینی و آیت‌الله رضا استادی در نماز عبادی سیاسی جمعه قم، تغییراتی در ائمه جمعه قم صورت گرفت و بر این اساس آقای اعرافی رئیس جامعة المصطفی به جمع ائمه جمعه قم افزوده شد.
خالقی بیان کرد: قرار است تا روز جمعه و هم‌زمان با برگزاری نماز عبادی سیاسی جمعه در حرم حضرت معصومه(س) و با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری، مراسم معارفه آقای اعرافی برگزار شود.
وی بیان کرد: آیت‌الله حسینی بوشهری دچار کسالت هستند که پس از رفع آن به نماز جمعه قم و جهت قرائت نماز عبادی سیاسی بازمی‌گردند.
اعرافی مسئولیت‌های فرهنگی و سیاسی نظیر عضویت در شورای پژوهش‌های علمی کشور، ریاست مرکز جهانی علوم اسلامی، ریاست پژوهشگاه حوزه و دانشگاه قم و عضویت در شورای عالی انقلاب فرهنگی را در کارنامه کاری خود دارد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-١٠-١٣٩٣, ١٧:۴۶

   

پر مبحث ترین ها