سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هیئت رئیسه شورای هیئتهای مذهبی قم انتخاب شدند

در اين انتخابات حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد چهل اخترانی به ریاست شورای اسلامی استان و شهرستان قم انتخاب شد.
اعضای هیئت رئیسه شورای هیئت‌های مذهبی استان قم در جلسه‌ای مشخص شدند.

انتخابات شورای هیئت‌های مذهبی استان قم روز جمعه سوم آبان ماه در شهر قم و شهرهای جعفریه، دستجرد، کهک و قنوات برگزار شد. در اين انتخابات براي شهر قم 13 عضو اصلي و 5 عضو علي البدل و در بخش‌هاي تابعه 5 عضو اصلي و 2 عضو علي البدل انتخاب شده‌اند.

جلسه انتخاب اعضای هیئت رئیسه شورای هیئت‌های مذهبی نیز بیش از دو ماه پس از انتخابات شامگاه دوشنبه در اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم برگزار و حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد چهل اخترانی به ریاست شورای اسلامی استان و شهرستان قم انتخاب شد.

وی که ریاست یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین هیئت‌هاي مذهبی استان قم (هیئت چهل اختران) را عهده‌دار است در دوره قبلی نیز ریاست شورای هیئت‌های مذهبی استان را بر عهده داشت.

همچنین محمود هوشنگی دلیر به عنوان نایب رئیس شورای هیئت‌های مذهبی استان و محمدرضا سیرلانی به عنوان دبیر این شورا انتخاب شدند.

در شورای هیئت‌های مذهبی شهرستان قم نیز محمدرضا سیرلانی به عنوان نایب رئیس و محمود هوشنگی دلیر به عنوان دبیر انتخاب شدند.

ریاست شورای هیئت‌های مذهبی بخش کهک را مسعود عربشاهی و بخش مرکزی قم را محمدتقی زینی وند عهده‌دار هستند.

در بخش‌های جعفرآباد و خلجستان نیز به ترتیب جهانگیر مرادی و علی رضا سلمانی به عنوان رئیس شورای هیئت‌های مذهبی انتخاب شده‌اند.

این افراد به مدت 4 سال در شورای هیئت‌های مذهبی فعالیت خواهند کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-١٠-١٣٩٢, ٠٧:٢٩

   

پر مبحث ترین ها