سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استاندار قم خبر داد؛

افتتاح ۳۴ پروژه هم‌زمان با دهه فجر در قم

استاندار قم با اشاره به سرمایه گزاری ۷ هزار میلیارد ریالی دولت یازدهم در استان قم از افتتاح ۳۴ پروژه در دهه فجر امسال خبر داد.

سید مهدی صادقی عصر سه‌شنبه در جلسه شورای اداری استان قم که با حضور سید عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه در سالن معصومیه فرمانداری قم برگزار شد، با ارائه گزارشی از فعالیت دولت یازدهم در استان قم، اظهار کرد: ۷ هزار میلیارد ریال در زمینه‌های مختلف عمرانی، گردشگری و بهداشت و سایر زمینه‌ها هزینه شده است.

استاندار قم با اشاره به پروژه‌های افتتاح شده استان قم، افزود: سد کوچری و بیمارستان ۳۵۰ تخت خوابی فرقانی از جمله مهم‌ترین این پروژه‌ها بوده است و قطار سریع السیر تهران - قم - اصفهان هم کلید خورد.

وی با اشاره به افتتاح ۳۴ پروژه در دهه فجر امسال، تأکید کرد: این پروژه‌ها با مبلغ هزینه‌ای ۱۸۰ میلیارد تومان به سرانجام رسیده و در دهه فجر به صورت رسمی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

صادقی با بیان اینکه در بحث اقتصاد مقاومتی هم اقدامات خوبی انجام گرفته است، افزود: ۱۹۰ میلیارد تومان اعتبار تسهیلات به کارگاه‌ها و واحدهای نیمه فعال و غیرفعال اهدا شده است.

استاندار قم همچنین از افزایش تولید شرکت فولاد غرب آسیا به عنوان یکی از مظاهر اقتصاد مقاومتی همزمان با دهه فجر خبر داد.

وی تصریح کرد: در انتخابات پیش رو هم چه کسانی که فعالیت دارند و چه مجریان باید بر اساس قانون و برای صیانت از رأی مردم فعالیت کنند و شاهد انتخابات درست و زبان زد در کشور باشیم.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-١١-١٣٩۵, ٢١:٣٠

   

پر مبحث ترین ها