سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استاندار قم:

کارگروه ساماندهی مراکز خیریه و جذب کمک های مردمی تشکیل شود

بروز شده : ۵-١٠-١٣٩۵, ٢١:۵٠    نسخه چاپی    
استاندار قم با اشاره به فعالیت بیش از 200 مرکز خیریه مجاز در استان قم اظهار داشت: کارگروهی جهت ساماندهی مراکز خیریه و جذب و توزیع کمک های مردمی تشکیل شود.

سید مهدی صادقی روز یکشنبه در جلسه شورای مشارکت های مردمی با اشاره به تنوع دستگاه هایی که به مراکز خیریه مجوز ارائه می دهند، ساماندهی و یکپارچه سازی در ارائه مجوزها را مورد تاکید قرار داد.
وی افزود: مراکزی هستند که بدون مجوز تشکیل شده اند و وضعیتشان برای حاکمیت مشخص نیست که این مراکز نیز باید به صورت متمرکز مدیریت شوند.
استاندار قم با اشاره به سنت کار خیر در استان قم اظهار داشت: توزیع عادلانه کمک ها در بین نیازمندان باید مورد توجه نهادهای متولی امور خیر قرار بگیرد.
وی با بیان این که در مواردی سوء استفاده هایی توسط برخی افراد صورت می گیرد و از مراکز مختلف دریافت کمک می کنند، ادامه داد: تمرکز مراکز خیریه و تجمیع بانک های اطلاعاتی موجب توزیع عادلانه کمک های مردمی خواهد شد.

** نقش آفرینی روابط عمومی ها در نمایش خدمات دولت به مردم
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قم در بازدید از روابط عمومی استانداری قم با اشاره به نقش روابط عمومی ها در نمایش خدمات دولت به مردم اظهار داشت: روابط عمومی ها به عنوان چشم دستگاه ها نقش مهمی در دریافت بازخورد خدمات ایفا می کنند.
احد جمالی با اشاره به حضور مسئولان ملی در استان قم افزود: موقعیت و جایگاه منحصر بفرد استان در کشور موجب شده است تا حساسیت امر اطلاع رسانی در این استان دوچندان مورد عنایت مسئولان قرار بگیرد.
وی با بیان نقش آفرینی روابط عمومی ها در برهه های مهم همچون انتخابات، ابراز امیدواری کرد که با فراهم شدن بسترها و نیز انجام حمایت های لازم شاهد ارتقاء خدمات این اداره کل باشیم.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-١٠-١٣٩۵, ٢١:۵٠

   

پر مبحث ترین ها