سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرعامل سازمان میوه و تره‌بار شهرداری قم خبر داد:

آغاز عمليات احداث دو بازار روز در قم

این بازار در زمینی به مساحت هزار مترمربع که فاز اول به مساحت 600 متر‌مربع و فاز دوم آن به مساحت 400 متر‌مربع است، احداث می‌شود.
مدیرعامل سازمان میوه و تره‌بار شهرداری قم گفت: عملیات احداث دو بازار روز به منظور تامین نیازهای شهروندان قمی آغاز می‌شود.
محمد دلجویی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس ، در سخنانی اظهار کرد: با توجه به نیازسنجی‌های انجام شده توسط کارشناسان سازمان، مقدمات احداث بازار روز نبوت و بازار روز غدیر با همکاری شهرداری منطقه شش و چهار فراهم شده است.
وی ادامه داد: سازمان میادین میوه و تره‌بار در راستای خدمات‌رسانی به شهروندان منطقه دو و شش، نسبت به شروع عملیات احداث و راه‌اندازی بازار روز عرضه مایحتاج نبوت واقع در نیروگاه نبش میدان نبوت اقدام کرده است.
مدیرعامل سازمان میوه و تره‌بار شهرداری قم گفت: این بازار در زمینی به مساحت هزار مترمربع که فاز اول به مساحت 600 متر‌مربع و فاز دوم آن به مساحت 400 متر‌مربع است، احداث می‌شود.
دلجویی تصریح کرد: این سازمان با بسیج تمام توان و امکانات در نظر دارد، ظرف مدت کمتر دو هفته این پروژه را به مرحله بهره‌برداری برساند.
وی افزود: عملیات احداث و راه‌اندازی فاز دوم بازار روز عرضه مایحتاج غدیر نیز به مساحت 400 متر‌مربع به آدرس بلوار امین بعد از میدان ارتش نرسیده به پمپ بنزین به زودی آغاز می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠۶-١٣٩٠, ٠١:١١

   

پر مبحث ترین ها