سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نماینده مردم قم در مجلس:

مجلس از هیئات مذهبی حمایت می‌کند

هیئات در سال‌های اخیر رشد خیلی خوبی داشته‌اند و نتایج فعالیت آنان را هم به طور مشهود می‌بینیم.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه مجلس شورای اسلامی از هیئات مذهبی حمایت می‌کند، گفت: حمایت ما در افزایش بودجه فرهنگی و قرآنی است که شامل هیئات مذهبی نیز می‌شود.‌
حجت الاسلام علی بنایی امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس با بیان اینکه اگر هیئات تقویت شوند در رشد عقاید مذهبی و معنوی جوانان تاثیر گذارند، تصریح کرد: از شاخصه‌های مهم هیئات مذهبی این است که هیئات در محله‌های مختلف تشکیل می‌شوند و با اعضای هر محل ارتباط مستقیم دارند.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در هیئات مذهبی فعالیت‌های خوبی صورت گرفته است، افزود: هیئات در سال‌های اخیر رشد خیلی خوبی داشته‌اند و نتایج فعالیت آنان را هم به طور مشهود می‌بینیم.
بنایی با تاکید بر اینکه هیئات مذهبی هنوز اول راه هستند و به اهداف خود نرسیده‌اند، عنوان کرد: هیئات مذهبی یک تشکل مدنی بالقوه هستند که همزمان با ظهور تشیع در ایران شکل گرفتند و فراز و فرودهایی داشتند، اما در دوره کنونی توجه خاصی به آنان شده است.
وی با اشاره به اینکه ارتباط اعضای هیئت با آن یک ‌ارتباط‌ عمیق و ریشه دار است، خاطرنشان کرد: به همین دلیل اعضای هیئات کمتر دچار مشکلات اخلاقی می‌شوند.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه مجلس شورای اسلامی از هیئات مذهبی حمایت می‌کند، اضافه کرد: حمایت ما در افزایش بودجه فرهنگی و قرآنی است که شامل هیئات مذهبی نیز می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠۶-١٣٩٠, ٠٢:٣۵

   

پر مبحث ترین ها