سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم:

طرح ساماندهی میدان ۷۲ تن قم اجرا می‌شود

19 دی: مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری استان قم از اجرای طرح ساماندهی میدان ۷۲ تن خبر داد و گفت: به دلیل دور بودن پایانه مرکزی و تردد آسانتر از میدان ۷۲ این طرح با هدف ساماندهی اتوبوس‌های عبوری و مسافران در دستور کار قرار گرفته است.

 

 

ابوالفضل مستقیمی در گفت‌و‌گو با تسنیم، از اجرای طرح ساماندهی میدان 72 تن خبر داد و اظهار داشت: به دلیل دور بودن پایانه مرکزی و تردد آسانتر از میدان 72 این طرح با هدف ساماندهی اتوبوس‌های عبوری و مسافران در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری استان قم با بیان اینکه نابسامانی و سردرگمی مردم در این میدان چهره ناخوشایندی ایجاد کرده بود افزود: در این راستا پایانه موقت 72 تن راه‌اندازی شده تا مسافران برای مسافرت به تهران از اتوبوس‌ها و تاکسی‌های خطی این پایانه استفاده کنند.

وی برنامه‌ریزی های صورت گرفته برای توقف نیم ساعته اتوبوس‌ها را مورد توجه قرار داد و عنوان کرد: در این صورت مسافرانی که عجله دارند نیز معطل نمی مانند، در این راستا 3 شرکت سواری هم برای خدمات دهی بهتر به مسافران مستقر شده است.

مستقیمی با اشاره به نرخ‌های تعیین شده برای اتوبوس‌ها گفت: برای تسهیل مسافران دو دسته اتوبوس درجه یک و دو تعبیه شده که هزینه اتوبوس‌های درجه یک که وی.آی.پی هستند 8 هزار تومان و نرخ اتوبوس‌های درجه دو 6 هزار تومان است، از این میزان 5 درصد عوارض شهرداری است که از اتوبوس‌ها دریافت می‌شود.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری استان قم میدان 72 تن را نقطه استراتژیک استان عنوان کرد و اظهار داشت:‌لازم است همه دستگاه‌های مرتبط برای ساماندهی و رسیدگی به وضع این میدان ورود کنند.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٣-١٣٩۵, ١٧:٢٠

   

پر مبحث ترین ها