سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وزیر سعودی : به نظامیان سعودی کشته شده، یک میلیون ریال پول می دهیم

وزیر دفاع عربستان سعودی در دستوری رئوفانه (!) داد تا به خانواده های نظامیان این کشور که در جنگ یمن کشته می شوند یک میلیون ریال سعودی پرداخت شود.

محمد بن سلمان بن عبدالعزیز آل سعود در ادامه، بر لزوم حمایت از خانواده های نظامیان عربستانی که در درگیریها در مرزهای یمن کشته می شوند، تاکید کرد!

این سخنان وزیر دفاع سعودی، با آب و تاب فراوان توسط شبکه العربیه منتشر شده است.

در همین حال مسعود شجره فعال بین المللی حقوق بشر می گوید: مضحک است که عربستان سعودی به بمباران یمن مبادرت کند و در عین حال از کمک به این کشور سخن به میان آورد. این وضع مسخره است. مردم یمن به پایان جنگ نیاز دارند. اقدامات سعودی ها در یمن، وحشیانه است و هیچ فایده ای برای مردم یمن ندارد. مردم یمن از عربستان سعودی به علت جنایتهایش در کشورشان نفرت دارند و نفرت آنها به علت جنگ اخیر افزایش یافته است.

جنبش انصار الله يمن آماده حمله در سراسر مرز با عربستان است

سخنگوی ائتلاف بین المللی تحت فرماندهی عربستان بر ضد جنبش انصار الله یمن اعلام کرد اعضای این جنبش برای عملیات جدیدی در مرز با عربستان آماده می شوند.

احمد عسیری سخنگوی ائتلاف عاصفه الحزم ( طوفان قاطعیت ) در کنفرانس خبری گفت همه تلاش ها برای جلوگیری از حمله به استان صعده صورت گرفته است و نیروهای نظامی به این منطقه اعزام شده اند.

وی افزود ائتلاف عربستان از نیروهای وفادار به عبد ربه منصور هادی رئیس جمهوری یمن در سایر استان ها نیز حمایت می کند.

 

منبع: انتخاب

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠١-١٣٩۴, ١٣:٠۶

   

پر مبحث ترین ها