سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بابک زنجانی صداوسیما را هم نمک گیر کرده بود

تیم زنجانی دلال همه چیز بوده و در هر عرصه دستی داشته است. گفته شده در بحث واردات طلا هم دستی داشته‌اند. مثلاً 30 میلیون دلار هزینه واردات طلا بوده اما 60 میلیون دلار برای دولت فاکتور می‌شده است.
روزنامه ایران نوشت «امیرعباس سلطانی» عضو کمیته تحقیق و تفحص از بدهی بابک زنجانی تأکید کرد که بابک زنجانی صدا وسیما را هم نمک گیر خود کرده بود و به همین خاطر گروه اقتصاد شبکه یک سیما و شبکه جام جم در ساعاتی تبلیغات وی را نشان می‌داد.

وی در گفت‌و‌گو با نفتنا با بیان اینکه « بخشی از پول زنجانی در سازمان‌ها و نهادهایی مانند صدا وسیما خرج شده است» گفت: تیم زنجانی دلال همه چیز بوده و در هر عرصه دستی داشته است. گفته شده در بحث واردات طلا هم دستی داشته‌اند. مثلاً 30 میلیون دلار هزینه واردات طلا بوده اما 60 میلیون دلار برای دولت فاکتور می‌شده است.

سلطانی همچنین از دستور رئیس دولت سابق به همکاری با زنجانی اشاره کرد و گفت: «احمدی‌نژاد یک بار دستور داد با این فرد یعنی زنجانی همکاری شود. رستم قاسمی هم با استناد به سخن احمدی‌نژاد این دستور را به معاونانش داده است.» وی افزود: «بخشی از ارتباط زنجانی و کارهای او از طریق […] انجام می‌شود.

این فرد تا یک سال پیش ممنوع الورود بود اما اکنون با گارد حفاظت تردد می‌کند که گفته می‌شود به دلیل وجود اسم این فرد در فهرست تحریم هاست و تیم زنجانی اکنون از او حمایت می‌کند و کارهای بابک زنجانی را انجام می‌دهد.» به گفته این نماینده مجلس« فعالیت تیمی که از زنجانی حمایت می‌کند به گونه‌ای است که آنها 10 تا بابک پرورش می‌دهند که اگر یکی به دام افتاد و به زندان رفت بقیه کارها را ادامه دهند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠٧-١٣٩٣, ١١:٣٧

   

پر مبحث ترین ها