سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

افزایش روز افزون طراحی وب سایت ثبت آگهی

طراحی سایت و افزایش روز افزون طراحی وب سایت ثبت آگهی را در سایت خبری 19 دی آنلاین بخوانید مانند دیوار و شیپورث

یکی از سایت هایی که امروزه هم استعمال کثرت دارد و هم باره توجه کاربران زیادی قرار گرفته است , سایت ثبت آگهی و نیازمندی ها میباشد ، زیرا سایت نیازمندیها در زمینه استخدام میتواند هر تعداد قدرت و کارمند را بدون صرف خرج زیاد به راحتی و تنها با درج آگهی درسایت جذب کند و دیگر نیازی به صرف زمان نمیباشد .
در طراحی وب سایت نیازمندی ها , اعلان هم میتواند به چهره رایگان باشد و هم میتواند تحت عنوان آگهی های ویژه مشمول خرج باشد. طراحی وبسایت نیازمندی گردآور کاملی از موضوعات مختلف و مشاغل گوناگون میباشد.
کاربران با ثبت اعلان میتوانند به راحتی ملک , خودرو و وسایل شخصی دیگرخود را به راحتی در هر موقعیتی که باشند با پروا به تقسیم بندی های تعیین شده توسط تارنما از جمله شهر , گونه کالا و غیره بفروشند . وانگهی این سایت ها میتوانند تبلیغ نیز داشته باشند و استخدام هایی در سراسر کشور از آنگونه دولتی و خصوصی را پوشش دهند .
صاحبان سایت های نیازمندی ها و درج اعلان به دلیل عامه بودن آن بعد از مدتی میتواند فایده نکوداشتن متعلق به دریافت کنند . طراحی سایت نیازمندی ها هدفش بالا بردن تعداد بازدیدکنندگان است و اینکه از طریق اخذ آگهی درسایت خود کسب درامد کند .
برخی قابلیت های یک سایت ثبت اعلان و نیازمندی ها :
امکان بستگی کاربران با اعلان دهنده , امکان عضویت , آمار آگهی ها و اعضا , امکان تشخیص محل سکونت کاربر , امکان ارسال ایمیل و پیامک دسته جمعی به اعضا , مشخص کردن جدیدترین آگهی ها , امکان معرفی آگهی به دوستان , سازگاری با موبایل و تبلت , گالری تصاویر برای هر آگهی ,صفحه ای برای روشنگری قوانین ثبت اعلان و عضویت , جستجوگر مترقی , درگاه پرداخت ،
طراحی بدست شرکت نوپرداز حائز مواردی به صورت رایگان میباشد که دربرگیرنده : گرافیک اختصاصی ، حمایت 1 ساله مجانی ، میزبانی سالانه ، ریسپانسیو ، سئوی ابتدایی و پایه میباشد.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠۴-١٣٩۶, ١٧:٣۴

   

پر مبحث ترین ها