سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت‌الله مومن:

اخلاص مقام معظم رهبری بیشتر از گذشته است

بنده از دوران ریاست جمهوری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و حتی قبل از آن با ایشان آشنا هستم و در طول این دوران همه کارهای ایشان در مسیر رضایت پروردگار بوده است.
 نماینده مردم قم در مجلس خبرگان رهبری گفت: بنده شهادت می‌دهم که اخلاص مقام معظم رهبری بیشتر از دوران قبل انتصاب ایشان به عنوان رهبر انقلاب اسلامی است.
آیت‌الله محمد مومن شامگاه دوشنبه در جلسه شورای اداری استان قم اظهار داشت: بنده از دوران ریاست جمهوری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و حتی قبل از آن با ایشان آشنا هستم و در طول این دوران همه کارهای ایشان در مسیر رضایت پروردگار بوده است.

وی اضافه کرد: شهادت می‌دهم که اخلاص و توجه به خدا که در مقام معظم رهبری بعد از انتصاب ایشان به عنوان رهبر انقلاب اسلامی وجود دارد بیشتر از دوران قبل است.

آیت‌الله مومن اضافه کرد: بنده در جلسات عمومی و دیدارهای ویژه‌ای ایشان حضور داشتم و می‌دانم که ایشان اهل دنیاپرستی نیستند.

نماینده مردم قم در مجلس خبرگان رهبری همچنین به ویژگیهای رفتاری و معرفتی امام خمینی(ره) اشاره کرد و گفت: بنده از سالیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در درس امام خمینی(ره) شرکت می‌کردم و در دوران مختلف مبارزاتی و... با ایشان آشنا بودم.

وی بیان داشت: در آن زمان هر چه به امام نزدیکتر می‌شدیم ویژگی اخلاص و توجه به خدا ایشان برای ما مشهودتر می‌شد.

آیت‌الله مومن اضافه کرد: امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری معصوم نیستند اما انسانهای والایی هستند که سعی داشته و دارند نظام را در همان طریقی که معصومین قدم برداشتند هدایت کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠۵-١٣٩٠, ٢٠:٣٣

   

پر مبحث ترین ها