سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت‌الله مکارم شیرازى درگذشت امام جمعه یزد را تسلیت گفت

آن فقید سعید عمر با برکت خود را در خدمت اسلام و مسلمین گذرانید. علوّ درجات براى آن مرحوم و صبر و اجر جزیل براى بازماندگان را از خداوند متعال مسئلت دارم.
 مرجع تقلید شیعیان با صدور پیامی ارتحال امام جمعه یزد را تسلیت گفت.

 در پیام آیت‌الله العظمی ناصر مکارم شیرازی آمده است: فقدان اسفناک عالم بزرگوار حضرت حجت‏‌الاسلام والمسلمین آقاى صدوقى، امام جمعه محترم یزد، فرزند برومند شهید محراب آیت‌الله صدوقى (قدس سره) را به همه اهالى محترم استان یزد، مخصوصاً جامعه روحانیت و حوزه‏‌هاى علمیه پربرکت این استان و بالاخص به بیت شریف آن عالم ربانى تسلیت عرض مى‏ کنم.
در ادامه این پیام تصریح شده است: آن فقید سعید عمر با برکت خود را در خدمت اسلام و مسلمین گذرانید. علوّ درجات براى آن مرحوم و صبر و اجر جزیل براى بازماندگان را از خداوند متعال مسئلت دارم.

حجت‌‌الاسلام محمدعلی صدوقی به دنبال یک بیماری ناگهانی که کمتر از یک هفته خود را نشان داد، به رغم تلاش پزشکان بامداد روز یازدهم تیرماه، در سن 62 سالگی در بیمارستان لاله تهران دار فانی را وداع گفت.

وی مصادف با 29 رجب به تاریخ شمسی همزمان با شهادت پدر و به تاریخ قمری همزمان با سالروز رحلت مادر به دیار باقی شتافت.

مرحوم صدوقی تنها فرزند ذکور شهید محراب، آیت‌‌الله صدوقی بود و پس از پدرش به مدت 23 سال با تقوی و مردمداری امامت جمعه یزد را بر عهده داشت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠۴-١٣٩٠, ٢٣:۴٢

   

پر مبحث ترین ها