سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله نوری همدانی: فتنه تکفیری‌ها برای مشغول کردن مسلمانان به راه افتاده است

مسئله امروز جهان اسلام، درگیری بین شیعه و سنی نیست و کسانی که این گونه مسائل را طرح می‌کنند، برای جهان اسلام نقشه طرح کرده‌اند و روز به روز درصدد ضربه زدن به اتحاد مسلمانان هستند و داعش و تکفیری‌ها را درست کردند تا مسلمانان را سرگرم کرده و بین ایشان اختلاف بیاندازند اما ما نباید اجازه بدهیم چنین اتفاقی بیفتد.
آیت الله نوری همدانی گفت: مسئله امروز جهان اسلام، درگیری بین شیعه و سنی نیست و کسانی که این گونه مسائل را طرح می‌کنند، برای جهان اسلام نقشه طرح کرده‌اند و روز به روز درصدد ضربه زدن به اتحاد مسلمانان هستند.

آیت الله نوری همدانی عصر امروز در دیدار با رئیس جامعة الاسلامی لبنان، اظهار کرد: امام راحل انقلاب اسلامی برای محو استکبار از جهان و احیای اسلام ناب محمدی، کلید زد.
استاد عالی حوزه علمیه قم، خاطرنشان کرد: کار امام راحل بسیار بسیار مهم و ریشه دار است و در هر جای دنیا که نهضتی جهانی راه می‌افتد، از امام راحل الگو می‌گیرد و روز به روز به بیداری نهضت امام راحل در شرق و غرب جهان و کشورهای اسلامی اضافه می‌شود.

مرجع تقلید شیعیان گفت: هم اکنون کشورهای اسلامی به جریانی خطرناک وارد شدند و با آمریکا و اسرائیل هم پیمان شدند اما امروز ما نیازمند وحدت در هدف و مقصد که همانا عزت و استقلال مسلمانان است، هستیم و باید با استکبار جهانی شامل آمریکا و انگلستان و اسرائیل مبارزه کنیم و کشورهای به ظاهر اسلامی که همکار این استکبار هستند نیز باید با ایشان مبارزه شود.

به گزارش تسنیم، استاد عالی حوزه علمیه قم با اشاره به تقابل حق و باطل در دنیای امروز، تصریح کرد: در دنیای امروز، حق و باطل، کفر و ایمان به شکل شدیدی در مقابل یکدیگر صف آرایی کرده‌اند.

آیت الله نوری همدانی افزود: مسئله امروز جهان اسلام، درگیری بین شیعه و سنی نیست و کسانی که این گونه مسائل را طرح می‌کنند، برای جهان اسلام نقشه طرح کرده‌اند و روز به روز درصدد ضربه زدن به اتحاد مسلمانان هستند و داعش و تکفیری‌ها را درست کردند تا مسلمانان را سرگرم کرده و بین ایشان اختلاف بیاندازند اما ما نباید اجازه بدهیم چنین اتفاقی بیفتد.
مرجع تقلید شیعیان تاکید کرد: در این زمان باید بسیار هشیار و آگاه باشیم زیرا داعش و طالبان را خودشان ساخته‌اند و مجهز کرده‌اند تا شیعه را تضعیف کنند و اسلام را تخریب کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠٧-١٣٩٣, ٢٠:۴٣

   

پر مبحث ترین ها