سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله حسینی بوشهری:

کتاب «معارف انقلاب» منشور انقلاب است

این کتاب تنها به ویژگی‌های انقلاب اسلامی در دوران رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای بسنده نمی‌کند، بلکه به دوران قبل و بعد پیروزی انقلاب اسلامی، توطئه‌های دشمنان و... نیز پرداخته است.
نایب رئیس شورای عالی حوزه از کتاب معارف انقلاب، مروری بر دیدگاههای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیرامون انقلاب اسلامی به عنوان منشور انقلاب اسلامی یاد کرد.

آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در حاشیه رونمایی از کتاب معارف انقلاب در گفتگو با خبرنگار مهر در قم اظهار داشت: با توجه به دوران زعامت رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای که بسیار ثمربخش است، کتاب معارف انقلاب بزرگ‌ترین دستمایه‌ای برای آشنایی نسل جوان ما با سیر انقلاب به خصوص دوران رهبری ایشان است.

وی اضافه کرد: این کتاب تنها به ویژگی‌های انقلاب اسلامی در دوران رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای بسنده نمی‌کند، بلکه به دوران قبل و بعد پیروزی انقلاب اسلامی، توطئه‌های دشمنان و... نیز پرداخته است.

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: کتاب معارف انقلاب مجموعه جامعی است که من نام آن را منشور انقلاب می‌گذارم.

آیت الله حسینی بوشهری مطالب این کتاب را برای نسل جوان بسیار راهگشا دانست و تصریح کرد: کسانی که دل در گرو انقلاب اسلامی دارند و می‌خواهند در مسیر انقلاب حرکت کنند، سطر به سطر کتاب معارف انقلاب می‌تواند برای آن‌ها راهگشا باشد و مسیر آینده را برای نسل جوان ما ترسیم کند.

وی با اشاره به بخش‌هایی از این اثر ارزشمند که به عنوان شاخص اشاره شده است، تاکید کرد: این شاخص‌ها نشان می‌دهد که مقام معظم رهبری خط مستقیمی را ترسیم کردند که اگر انسان این خط را به عنوان مسیر خود انتخاب کند لغزشی در آینده او پدید نخواهد آمد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠٢-١٣٩٠, ٠٣:۵٢

   

پر مبحث ترین ها