سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

طی دیداری انجام شد/

تقدیر آیت الله موسوی اردبیلی از فعالان ستاد تبلیغات انتخاباتی دکتر روحانی

وی در توصیه به اعضای فعال ستاد حجت الاسلام و المسلمین روحانی در قم گفت: از این پس نیز در همه کارهای خیر، پیش قدم باشید.
یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: کسانی که طی مدت تبلیغات قبل از انتخابات در راستای موفقیت حجت الاسلام روحانی تلاش کردند، زحمات آنها نزد خداوند مأجور است.

آیت الله العظمی سید عبدالکریم موسوی اردبیلی در دیدار تعدادی از اعضای فعال ستاد حجت الاسلام دکتر حسن روحانی در قم در سخنان کوتاهی اظهار داشت: کسانی که در طی این مدت در راستای موفقیت رئیس جمهور منتخب تلاش کردند، زحمات آنها نزد خداوند مأجور است.

وی در توصیه به اعضای فعال ستاد حجت الاسلام و المسلمین روحانی در قم گفت: از این پس نیز در همه کارهای خیر، پیش قدم باشید.

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در قم در ابتدای این دیدار ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این ستاد در استان قم اظهار داشت: برنامه ریزی و کار تبلیغات برای انتخابات ریاست جمهوری از دو ماه قبل از برگزاری انتخابات در استان قم آغاز شد.

طیبی گفت: در ابتدای شروع رسمی تبلیغات، 8 ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در 8 منطقه شهری قم راه اندازی شد که بعد از مدتی به 12 ستاد و در روزهای منتهی به برگزاری انتخابات نیز این ستادها به 40 ستاد تبلیغاتی افزایش یافت.

وی افزود: در شهرهای تابعه استان نیز همانند شهرهای کهک، قنوات، جعفریه، سلفچگان و دستجرد نیز ستادهای تبلیغاتی دکتر روحانی راه اندازی و فعال شد.

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در قم ابراز داشت: در استان قم از مجموع بیش از 540 هزار رأی مأخوذه، حجت الاسلام روحانی توانست با کسب بیش از 209 هزار و 500 رای رتبه اول را به خود اختصاص دهد که این شرایط در اکثر نقاط کشور نیز حاکم بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠۴-١٣٩٢, ٠۵:٣٢

   

پر مبحث ترین ها