سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تجلیل ازفعالان عرصه تبلیغ دردو مین همایش انجمن علمی ارتباطات و تبلیغ حوزه

در پایان این مراسم از چهار شخصیت بزرگ تبلیغی توسط مرجع عالیقدر آیت الله العظمی مکارم شیرازی تکریم و تجلیل شد.

تجلیل ازفعالان عرصه تبلیغ دردو مین همایش انجمن علمی ارتباطات و تبلیغ حوزه

مراسم بزرگداشت سی و ششمین سالگرد ارتحال عالم ربانی، مفسر کبیر قرآن علامه طباطبایی(ره) در دارالقرآن علامه طباطبایی(ره) قم با تجلیل ازفعالان عرصه تبلیغ دردو مین همایش انجمن علمی ارتباطات و تبلیغ حوزه برگزار شد.

در این مراسم که با سخنرانی آیت الله العظمی مکارم شیرازی برگزار شد، افراد برجسته ای از جمله آیت الله سید محمدجواد علوی بروجردی نوه مرحوم آیت الله العظمی بروجردی ، آیت الله نجم الدین مروجی طبسی، آیت الله دوستی زنجانی از استادان درس خارج  حوزه ، اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و هیئت رئیسه مجمع عالی تفسیر قرآن کریم حضور داشتند.

در پایان این مراسم از چهار شخصیت بزرگ تبلیغی توسط مرجع عالیقدر آیت الله العظمی مکارم شیرازی تکریم و تجلیل شد.
ابتدا از آیت الله علوی بروجردی(دامت توفیقاته) به سبب توفیقات گسترده در تبیین معارف دینی و تبلیغات اسلامی در سطح داخلی و خارج کشوروهمچنین احیای مسجد اعظم قم که از یادگارهای مرجعیت بزرگ شیعه آیت الله العظمی بروجردی(قدس سره) می باشد، تجلیل به عمل آمد.

پس از آن از آیت الله نجم الدین طبسی (دامت توفیقاته) به سبب توفیقات گسترده در نشر و تبیین معارف اسلامی، قرآنی و فرهنگ اهل بیت (ع) که در سطح داخل و خارج کشور دارند، تجلیل شد.

سپس از مرحوم استاد سید علی اکبر پرورش که قبل از انقلاب و بعد از آن، همواره با سخنوری های خود نقش موثری در تبیین معارف دینی و قرآنی به جامعه اسلامی داشتند، با حضور خانواده آن مرحوم تجلیل شد.

و در پایان از هنرمند متعهد و انقلابی مرحوم فرج الله سلحشور که با استفاده از هنر فیلم و سینما توانستند بخش هایی از آیات قرآن و معارف دینی را بخصوص در سریال حضرت یوسف به تصویر آورند و موجبات آشنایی عمومی مردم را با معارف قرآنی فرآهم نمایند، تجلیل به عمل آمد.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠٨-١٣٩۵, ٢١:١٣

   

پر مبحث ترین ها