سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بازتاب مثبت فیلم «محمد رسول‌ الله» از سوی آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها

استقبال خوب از فیلم «محمد رسول‌ الله» در مونترال باعث شد، آن‌ها متقاضی نمایش فیلم در سالن‌های بیشتری شوند.


علیرضا شجاع‌نوری بازیگر حوزه سینما nدر گفتگو با باشگاه خبرنگاران؛ در خصوص استقبال مخاطبان در جشنواره مونترال از فیلم «محمد رسول‌ الله» گفت: من فقط در نمایش فیلم «محمد رسول الله» شرکت داشتم و زودتر به ایران برگشتم. استقبال بسیار خوبی از فیلم شد به حدی که جشنواره متقاضی نمایش مجدد فیلم در سانس‌های بیشتر شد.
وی افزود: قبل از پخش فیلم در مونترال فکر می‌کردم که فقط ایرانی‌ها و مسلمانان آنجا ارتباط بیشتری با فیلم برقرار کنند اما برعکس بیشتر صندلی‌های سالن اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها بودند و ارتباط بسیار خوبی با فیلم «محمد رسول الله» برقرار کردند و حس خوبی داشتند.


وی ادامه داد: در لحظه اکران فیلم «محمد رسول الله»، چون با افکار و عقاید ایرانی‌ها و کسانی که به ما نزدیکتر‌ند آشنا بودم، رفتم و میان اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها نشستم و دیدم که حس بسیار خوبی نسبت به فیلم دارند و صفا و صمیمیت خاصی را برقرار کرده بودند.
شجاع نوری عنوان کرد: مخاطبان اروپایی و آمریکایی بعد از دیدن فیلم «محمد رسول الله» و زمان خروج از سالن آن را تحسین می‌کردند، چون این فیلم با این اندازه از پروداکشن و حرفه‌ای بودن تصویر جدیدی از سینمای ایران را به آن‌ها انتقال داد که باعث شعف و خشنودی می‌شد.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠۶-١٣٩۴, ٠١:٢٩

   

پر مبحث ترین ها