سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

«نهنگ عنبر» گوی سبقت را ربود

تنوع فیلم‌های اکران دوم نوروز مناسب انتخاب شد اما تنها فیلم‌های کمدی در این میان توانست نظر مخاطب را جلب کند و «نهنگ عنبر» گوی سبقت را در این میان در جلب مخاطب از دیگر فیلم‌ها ربود.


به گزارش فارس، در میان فیلم های اکران شده با تنوع موضوعی تنها فیلم هایی توانسته نظر مخاطب را جلب کند که با مضمون کمدی همراه بوده است و در این میان «نهنگ عنبر» گوی سبقت را از دیگران ربوده است این درحالی است که اکثر فیلم های اکران توسط رسانه ملی تبلیغ می شوند.

امیر قطبی مدیر فروش دفتر پخش فیلمیران در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فروش فیلم «نهنگ عنبر» توضیح داد: فیلم در شب گذشته (21 خردادماه) در تهران به فروش 115 میلیون تومانی دست یافت و تاکنون در تهران فروش 1 میلیارد و 220 میلیون تومان و شهرستان 400 میلیونی شد.

وی ادامه داد: این فیلم در تهران 24 سالن سینما و در شهرستان 35 سالن در اختیار دارد که تاکنون به فروش 1 میلیارد و 620 میلیون تومان رسیده است. این فیلم از 30 اردیبهشت در سینماهای تهران اکران شده است.

قطبی درباره فروش فیلم «قصه‌ها» توضیح داد: فیلم سینمایی «قصه‌ها» پس از 35 روز نمایش در تهران به فروش 600 میلیون و در شهرستان به فروش 300 میلیون تومان دست یافته است.

«آتیش بازی» دیگر فیلم با موضوع کمدی است که اعلام دفتر پخش هدایت فیلم فیلم شب گذشته «پنج شنبه» (21 خردادماه)به فروش 30میلیون توماندست یافت. این فیلم در تهران به فروش 335 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 230 میلیون دست یافته است.

تعداد سینماهای این فیلم در تهران 30 سالن نمایش و در شهرستان 37 سالن سینما می باشد که فروش کل فیلم 565 میلیون تومان بوده است.

اسب سفید پادشاه دیگر فیلم اکران شده در اکران دوم نوروز است که با توجه به موضوع فیلم که ملودرام اجتماعی است آنگونه که شایسته است نتوانست نظر مخاطب را جلب کند و براین اساس شعبانی مدیر پخش دفتر رسانه مولود درباره فروش فیلم توضیح داد: فیلم در حال حاضر 18 سالن سینما تهران در اختیار دارد و تاکنون 110 میلیون تومان فروش داشته است و در شهرستان با داشتن 15 سالن سینما 70 میلیون تومان فروش داشته است.

دفتر رسانه مولود پخش فیلم «من دیه گو مارادونا» را هم عهده دار است این فیلم که نتوانست سرگروه خود را حفظ کند، این فیلم همچنان به اکران اش در برخی سالن ها ادامه داده است و طبق اعلام دفتر رسانه مولود: تاکنون در تهران به فروش 410 میلیون و در شهرستان به فروش 190 میلیون دست یافته است.

تا زمانی که گزارش اکران را آماده کردیم سعید خانی مدیر پخش دفتر صبا فروش «در دنیای تو ساعت چند است» را اعلام نکرد و به تلفنش پاسخ نگفت.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠٣-١٣٩۴, ٠١:١٢

   

پر مبحث ترین ها