سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فدراسیون فوتبال پاسخگوی پخش نشدن بازی‌ها باشد

همان‌طور که ما در شبکه سه اطلاع‌رسانی کردیم و در جدول پخش این شبکه هم لحاظ شده بود، صداوسیما آمادگی پخش زنده مسابقات فوتبال لیگ برتر را داشت، اما به دلیل ناهماهنگی‌های فدراسیون فوتبال این اتفاق محقق نشد؛ بنابراین فدراسیون فوتبال باید پاسخگوی مردم و علاقه‌مندان فوتبال باشد.
برغم اعلام‌ صداوسیما مبنی بر پخش زنده‌ی مسابقه پرسپولیس - سایپا از شبکه سه سیما، این دیدار به روی آنتن نرفت تا تهدیدات چند ماه اخیر کفاشیان درخصوص راه ندادن دوربین‌های صداوسیما به ورزشگاه‌ها عملی شود.

مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پخش نشدن مسابقات لیگ برتر فوتبال از تلویزیون، تاکید کرد: سازمان صداوسیما آمادگی پخش مسابقات فوتبال را داشت اما به دلیل کارشکنی فدراسیون فوتبال این اتفاق محقق نشد.
سید تقی سهرابی در این باره توضیح داد: همان‌طور که ما در شبکه سه اطلاع‌رسانی کردیم و در جدول پخش این شبکه هم لحاظ شده بود، صداوسیما آمادگی پخش زنده مسابقات فوتبال لیگ برتر را داشت، اما به دلیل ناهماهنگی‌های فدراسیون فوتبال این اتفاق محقق نشد؛ بنابراین فدراسیون فوتبال باید پاسخگوی مردم و علاقه‌مندان فوتبال باشد.

وی توصیه کرد: خود مسوولان فدراسیون فوتبال هم به خوبی می‌دانند که ادامه این روند با توجه به مطالبه‌ی عموم مردم برای پوشش تلویزیونی مسابقات فوتبال مقدور نیست؛ بنابراین بهتر است به خواست مردم بویژه جوانان ورزش دوست احترام بگذارند.

طی ماه‌های اخیر اختلاف فدراسیون فوتبال و صداوسیما بر سر حق پخش مسابقات فوتبال بالا گرفت و در نهایت مهر ماه امسال علی کفاشیان، رییس فدراسیون فوتبال اعلام کرد که مذاکرات به نتیجه نرسیده و دوربین‌های صداوسیما را به ورزشگاه‌ها راه نمی‌دهند.

مشکلات مالی باشگاه‌ها علت اصلی درخواست فدراسیون فوتبال برای بالا بردن رقم خرید حق پخش تلویزیونی مسابقات فوتبال عنوان شد.
این در حالی است که در تمام این مدت مدیران ارشد سازمان صداوسیما بر پخش شدن مسابقات لیگ برتر فوتبال تاکید داشتند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٧-١٣٩٣, ٢١:۵٩

   

پر مبحث ترین ها