سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

همه زیر سایه «شهر موش‌ها»

بروز شده : ٨-٠۶-١٣٩٣, ٢١:۴٠    نسخه چاپی    
با احتساب آخرین ارقام فروش «فرشته‌ها با هم می‌آیند» در سینماها‌، کل فروش این فیلم به 513 میلیون تومان رسیده است.
آمار فروش فیلم‌های اکران در سینماهای تهران و شهرستانها به نقل از پخش‌کنندگان اعلام شد.

به گزارش فرارو، امیر قطبی در گفتگو با رسانه‌ها مسئول پخش «فیلمیران» از فروش یک میلیارد و 825 میلیونی «ردکارپت» رضا عطاران در تهران و یک میلیارد و 250 میلیونی این فیلم در شهرستان‌ها خبر داد و گفت: این فیلم تا دیشب 6 شهریور ماه در مجموع پس از 60 روز نمایش سه میلیارد و 75 میلیون تومان فروخته است.

به گفته وی؛ «کلاشینکف» سعید سهیلی تا دیشب 950 میلیون تومان در تهران و 525 میلیون تومان در شهرستان‌ها پس از 34 روز نمایش فروخته است که در مجموعه فروشش به یک میلیارد و 475 میلیون تومان رسیده است.

علی سرتیپی از فروش 210 میلیونی «شهر موش‌ها2» در دو روز اول اکرانش در تهران خبر داد و این فروش را یک رکورد بی‌سابقه دانست.

مدیرعامل فیلمیران در گفت‌وگویی گفت: «شهر موش‌ها2» شب گذشته 6 شهریور ماه، 135 میلیون در تهران و 75 میلیون چهارشنبه در تهران فروخته است که این استقبال بی‌سابقه‌ای است.

وی همچنین مطرح کرد: اکران شهرستان‌های آن به طور کامل ظرف امروز و فردا آغاز می‌شود، به همین دلیل آمار دقیق فروش را برای شهرستان‌ها در روزهای آینده اعلام خواهیم کرد.

غلامرضا فرجی درباره آخرین رقم فروش فیلم سینمایی «فرشته با هم می‌آیند» حامد محمدی بیان کرد: فروش این فیلم روز چهارشنبه 10.5 میلیون تومان و روز پنجشنبه 23 میلیون تومان بوده است.

وی ادامه داد: با احتساب آخرین ارقام فروش «فرشته‌ها با هم می‌آیند» در سینماها‌، کل فروش این فیلم به 513 میلیون تومان رسیده است.

به گفته مدیر پخش حوزه هنری‌، فیلم سینمایی «فرشته‌ها با هم می‌آیند» به کارگردانی حامد محمدی همچنان در 16 سینما به اکران خود ادامه می‌دهد.

شاپوری از پخش فیلم «آذر،شهدخت و پرویز و دیگران» نیز آخرین رقم فروش این فیلم را تا دیشب اعلام کرد و گفت: این فیلم فروشش از مرز یک میلیارد تومان گذشته است.

به گفته‌ی او، آخرین ساخته بهروز افخمی در یک ماه نمایشش در تهران 793 میلیون و 200 هزار تومان و در شهرستانها 192 میلیون تومان فروخته است که در مجموع فروشش از یک میلیارد گذشته است.

به گفته شاپوری؛ این فیلم اکرانش را در شهرستانها با شش سینما آغاز کرده است و به مرور تعداد شهرستانها اضافه شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠۶-١٣٩٣, ٢١:۴٠

   

پر مبحث ترین ها