سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پس از تایید 7 هزار کاربر

فیسبوک صفحه تبریک تولد سیدحسن نصرالله را حذف کرد

نام «سیدحسن نصرالله» یکی از اسامی است که در فیسبوک مورد توجه کاربران قرار می‌گیرد به گونه‌ای که بسیاری به صورت غیر رسمی صفحاتی به نام او در این شبکه اجتماعی ایجاد کرده‌اند.
فیسبوک صفحه تبریک به مناسبت پنجاه و دومین سالگرد تولد سیدحسن نصرالله را پس از آنکه 7 هزار کاربر آن را پسندیده بودند، حذف کرد.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه لبنانی السفیر، پس از اعلام حضور 7 هزار نفر در صفحه فیسبوک مربوط به گرامیداشت پنجاه و دومین سالگرد تولد سید حسن نصرالله که تنها توسط فعالان شبکه‌های اجتماعی و نه از طرف حزب‌الله لبنان ایجاد شده بود، فیسبوک این صفحه را حذف کرد.

به نوشته این روزنامه هر چند این نخستین بار نیست که فیسبوک صفحه دوستداران حزب الله لبنان را حذف می‌کند اما این صفحه توسط جوانان لبنانی دوستدار سیدحسن نصرالله ساخته شده بود و تنها در عرض چند ساعت توسط فیسبوک حذف شد.

اما در عرض این چند ساعت بسیاری از دوستداران سیدحسن نصرالله از احساسات خود نسبت به دبیرکل حزب‌الله لبنان گفتند و برای سید حسن نصرالله عمر طولانی و همچنین به دست آوردن پیروزی‌های بیشتر طلب کردند.

دیگران نیز در این صفحه قصاید و اشعار خود را در مدح حزب‌الله و سید حسن نصرالله دبیر کل این حزب منتشر کردند.

بنابر این گزارش نام «سیدحسن نصرالله» یکی از اسامی است که در فیسبوک مورد توجه کاربران قرار می‌گیرد به گونه‌ای که بسیاری به صورت غیر رسمی صفحاتی به نام او در این شبکه اجتماعی ایجاد کرده‌اند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠۶-١٣٩١, ١٠:۴٩

   

پر مبحث ترین ها